Nasza historia

Witam Państwa 

Nazywam się Iwona Mielczarek. Z zawodu jestem graficzką, z zamiłowania fotografką, a przede wszystkim właścicielką Studia Reklamowego IM, w którego progach mam zaszczyt Państwa przywitać.

Gdy otwierałam Studio, klika lat temu, chciałam zajmować się  tym, co potrafiłam najlepiej i czym zajmowałam się przez całe swoje, zawodowe życie, czyli projektowaniem graficznym. Potrzeby rynku szybko zweryfikowały moje zamiary. Dziś w Studiu sięgamy po coraz szerszy asortyment usług i produktów, ponieważ nasi Klienci oprócz dobrego designu najbardziej cenią kompleksową obsługę, od projektu po produkt finalny, a my ponad wszystko cenimy zadowolenie naszych Klientów.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, nasza oferta ciągle się zmienia i poszerza. Dlatego chciałabym zachęcić Państwa do stałego monitorowania naszej strony i śledzenia nowości. W niedługim czasie planujemy uruchomienie newslettera, w którym na bieżąco będziemy informować o najnowszych promocjach i polecanych produktach.

Zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam serdecznie
Iwona Mielczarek

 

A teraz troszkę o górach…

Dlaczego wciąż się tu przewijają?

Jest tylko jeden powód, dla którego nie mogło ich tu zabraknąć. Cytując Roberta Macfarleane  „Góry to stan umysłu”, po prostu.
Mnie nauczyły odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu i jeszcze kilku innych, niezbędnych rzeczy, bez których na pewno nie byłabym w stanie codziennie, od nowa, wspinać się na kolejne „szczyty” biznesowych możliwości.

Góry, podróże i fotografia to moje wielkie pasje, oczywiście zaraz po grafice komputerowej, a ostatnio także, zarządzaniu firmą 😉 .  Od lat wędruję z aparatem, fotografując głównie górskie pejzaże. Całkiem niedawno odkryłam też uroki najbliższej okolicy i Doliny Soły, co doceniło, między innymi, National Geographic i coraz większe grono fanów moich „Wędrówek z aparatem” na FB i Instagramie.

 

Zapraszam na moje Fanpage

W czym możemy pomóc?

LUB NAPISZ

📞